Poseta Regionalnom parlamentu pokrajine Baden-Vitenberg i ministarstvu poljoprivrede

Predstavnici pokrajinske skupstine, pokrajinskog sekretarijata za poljoprivredu, profesori i najuspešniji studenti i učenici Polhoprivrednog fakulteta NS i Poljoprivrednih strucnih skola iz APV su obavili posetu Regionalnom parlamentu pokrajine Baden-Vitenberg i ministarstvu poljoprivrede. Ova poseta je deo programa koji se već 10 godina realizuje u saradnji APV i Baden Vitenbutg. U okviru programa učenici i profesori obrazovnih ustanova u poljoprivredi, kao i predstavnci pokrajinskih i institucija u oblati poljoprivrede iz APV i Baden Vitenbutg obavljaju međusobne strucne i studijske posete, kako bi razmenili iskustva i stekli nova znanja.