Конкурс за доделу средстава за одржавање традиционалних  манифестација у 2019. години на територији АП Војводине

16.04.2019

Конкурс за доделу средстава за одржавање традиционалних манифестација у 2019. години на територији АП Војводине

Циљ Конкурса за доделу средстава за одржавање традиционалних манифестација у 2019. години на територији АП Војводине (у даљем тексту: Конкурс) јесте боља промоција и подизање капацитета руралне средине, као и повезивања пољопривредника и пољопривредних производа ради бољег позиционирања на тржишту.

Предмет конкурса јесте додела бесповратних финансијских средстава за одржавање традиционалних манифестација у 2019. години, на територији АП Војводине.

Преузмите:

Јавни позив29.10.2019Јавни позивЈавни позив за пријаву и учешће у реализацији програма под називом:„ЗА ЧИСТИЈЕ И ЗЕЛЕНИЈЕ ШКОЛЕ У ВОЈВОДИНИ“ за ...

Питајте секретара Буџет АП Војводине Програм развоја АП Војводине