Конкурс за доделу бесповратних средстава за реализацију програмских активности удружења грађана у 2017. години на територији АП Војводине, чија је делатност у вези с пољопривредном производњом

03.06.2017

Циљ конкурса јесте подршка раду удружења грађана чија је активност усмерена на подстицање развоја и унапређивање пољопривредне производње на територији АП Војводине.

Предмет конкурса јесте додела бесповратних средстава за реализацију    програмских активности удружења грађана и побољшање услова рада удружења грађана.

Средства овог конкурса не могу се користити за финансирање трошкова организовања и одржавања локално традиционалних манифестација, као и изложби стоке.

Преузмите:

Питајте секретара Буџет АП Војводине Програм развоја АП Војводине