Конкурс за доделу подстицајних средстава за увођења ЕУ стандарда у објекте у којима се врши производња и прерада меса и млека у АП Војводини у 2017. години

27.05.2017

Циљ конкурса је побољшање квалитета млека и меса, повећање сточног фонда, упосленост чланова домаћинстава која се баве сточарском производњом, проширење асортимана новим производима, брендирање производа и повећање животног стандарда на селу.

Предмет конкурса је суфинансирање адаптације простора и куповина потребне нове опреме ради усклађивања са стандардима ЕУ у области производње и прераде меса и млека, а према пројекту који ће обезбедити високообразовна или научноистраживачка институција, а финансирати Секретаријат.

Преузмите:

Питајте секретара Буџет АП Војводине Програм развоја АП Војводине